.: ekrany projekcyjne :: ekrany elektryczne :: uchwyty do LCD i PLAZM :: półki pod TV :: statywy muzyczne :: statywy sceniczne :.

ekrany ekrany projekcyjne Ekrany elektryczne naścienne

Ekrany projekcyjne elektrycznie rozwijane RoyalScreen

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego [wejdz].

Seria ekranów elektrycznie rozwijanych. Bardzo cicha i płynna praca ekranu zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Kaseta o przekroju ośmiokąta wykonana z profilu aluminiowego malowanego proszkowo na kolor biały. Silnik 125 W z 5-letnią gwarancją z możliwością regulacji ustawień krańcowych. Sterowanie zarówno za pomocą przełącznika naściennego jak też bezprzewodowo pilotem RF W CENIE !!! Dostosowany do współpracy z systemami centralnego sterowania. Niezależne mocowanie do ściany lub sufitu. Powierzchnia projekcyjna w formatach: 1:1, 4:3 oraz 16:9 z materiału Matt White g=1,0. Dostępny w standardzie z czarną ramką, zwiększającą jakość oglądanego obrazu

Ekrany elektryczne - eleganckie rozwiązanie dla ekranów montowanych na stałe. U nas dostępne z nowoczesnymi powierzchniami projekcyjnymi o dużym kontraście i dużym kącie widzenia. Są one standardowo wyposażone w dodatkowe rozwiązania takie jak piloty radiowe do sterowania na odległość czy czarne ramki podnoszące kontrast wyświetlanego obrazu. Dostępne z powierzchniami do projekcji przedniej.


Prosimy Państwa o zapoznanie się z dokładnym opisem i specyfikacją techniczną zamieszczoną w poniższym pliku (do pobrania) .

Pliki do pobrania:

Ekrany Elektryczne - Katalog 2009 - [pobierz]

Cennik Ekranów 2009 - [pobierz]Ekrany elektryczne 
KRAFTMANN oferowane przez naszą Firmę dostępne są w ciągłej sprzedaży ("od ręki") i wysyłane do Klienta w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru bezpośrednio w naszych punktach sprzedaży ( patrz Kontakt )