.: ekrany projekcyjne :: ekrany elektryczne :: uchwyty do LCD i PLAZM :: półki pod TV :: statywy muzyczne :: statywy sceniczne :.

ekrany ekrany projekcyjne Ekrany na statywach

Ekrany projekcyjne na statywie DiplomaScreen

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego [wejdz].

Przenośny ekran na statywie (trójnóg). Powierzchnia projekcyjna w kasecie aluminiowej w kolorze białym. Ekran o nowoczesnej stylistyce i trwałej konstrukcji, wygodny do transportu i stabilny po rozstawieniu. Płótno zwijane jest w estetycznej kasecie w sposób pewny i cichy. Górna belka naciągająca występuje w kolorze białym. Ekran wyposażony jest w system korekcji trapezu obrazu. Nogi statywu wykończone są gumowymi nakładkami zapewniającymi pewność rozstawienia.

Powierzchnia Matte White g=1,0 z czarną ramką 3 cm w standardzie. Ekrany te przeznaczone są do prezentacji mobilnych. Ekrany na trójnogu charakteryzują się proporcją boków: 1:1, co powoduje, że można uzyskać dowolny format

Prosimy Państwa o zapoznanie się z dokładnym opisem i specyfikacją techniczną zamieszczoną w poniższym pliku (do pobrania).Pliki do pobrania:

Ekrany Na Statywie - Katalog 2009 - [pobierz]

Cennik Ekranów 2009 - [pobierz]Ekrany manualne na statywie 
KRAFTMANN oferowane przez naszą Firmę dostępne są w ciągłej sprzedaży ("od ręki") i wysyłane do Klienta w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru bezpośrednio w naszych punktach sprzedaży ( patrz Kontakt )