.: ekrany projekcyjne :: ekrany elektryczne :: uchwyty do LCD i PLAZM :: półki pod TV :: statywy muzyczne :: statywy sceniczne :.

ekrany ekrany projekcyjne Półki do TV i projektorów

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego [wejdz].

Firma KRAFTMANN Polska jest producentem profesjonalnych akcesoriów do instalacji urządzeń audio-wizualnych. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek serię unikatowych uchwytów i półek o niezwykle atrakcyjnym wzornictwie i nowoczesnej konstrukcji. Uniwersalne i bardzo funkcjonalne półki ścienne pod TV, monitory, projektory, głośniki, DVD oraz wszelki sprzęt Hi-Fi, wykonane są z wysokogatunkowej stali, a niektóre podzespoły w unikatowej technologii z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego (=> mieszanki szkła i nylonu). Ruchome przeguby oraz niezawodne mechanizmy zębatkowe zastosowane w wielu modelach zapewniają  niespotykaną elastyczność i powodują, że zakupiony model sprawdza się wyśmienicie w zastosowaniu z nawet najbardziej zaawansowanymi systemami AV, a także AGD. Solidna konstrukcja stanowi dla Twojego sprzętu bezpieczne mocowanie, zapewniając jednocześnie elastyczność, jeżeli chodzi o lokalizację montażu. Półki pod sprzęt RTV AGD firmy KRAFTMANN  oszczędzają cenną przestrzeń w domu bądź biurze i zapewniają optymalny odbiór obrazu i brzmienia . Twój drogi, często ciężki sprzęt jest bezpiecznie zamocowany m.in. Z DALA OD DZIECI!  Uniwersalny system mocujący zapewnia dopasowanie niemal do każdego urządzenia,  np. TV, projektora, monitora, głośnika itp. i umożliwia prawie płynną regulację położenia.

Jesteśmy nowatorami w dziedzinie wyglądu oraz funkcjonalności. Nasze propozycje to kompleksowe rozwiązania przy projektowaniu systemu odbioru audio-video w warunkach domowych przeznaczonych dla wymagających klientów oraz w miejscach publicznych (tj. sale konferencyjne, seminaryjne, wykładowe, restauracje, ...).

Uchwyty  ścienne KRAFTMANN pozwalają na szybką, łatwą  i pewną instalację Twojego sprzętu AV na ścianie. Do wyboru są następujące rozwiązania konstrukcyjne półek: RUCHOME / UCHYLNE (z możliwością odchylenia o określony kąt ° w pionie i w poziomie).

Konstrukcja mocowania ściennego oparta jest na ramach wykonanych z najwyższej jakości profili zamkniętych, elementów pośrednich - chwytających urządzenie montowane oraz zaczepów bezpośrednich.

Półki KRAFTMANN dostępne są w zależności od modelu w kolorach: czarnym, białym i srebrnym.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z dokładnym opisem i specyfikacją techniczną zamieszczoną w poniższym pliku (do pobrania) .


Pliki do pobrania:

Katalog Uchwytów 2009 - [pobierz]

Cennik Uchwytów 2009 - [pobierz]