.: ekrany projekcyjne :: ekrany elektryczne :: uchwyty do LCD i PLAZM :: półki pod TV :: statywy muzyczne :: statywy sceniczne :.

ekrany ekrany projekcyjne Uchwyty pod głośniki DVD, Hi-Fi i AGD

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego [wejdz].

Firma KRAFTMANN Polska jest producentem profesjonalnych akcesoriów do instalacji urządzeń audio-wizualnych , jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na rynek serię unikatowych uchwytów i półek o niezwykle atrakcyjnym wzornictwie i nowoczesnej konstrukcji. Uniwersalne uchwyty ścienne pod głośniki, DVD oraz wszelkiego rodzaju sprzęt Hi-Fi, wykonywane są z wysokogatunkowej stali, a niektóre podzespoły w unikatowej technologii z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego (=> mieszanki szkła i nylonu).  Ruchome przeguby oraz niezawodne mechanizmy zębatkowe zastosowane w wielu modelach zapewniają  niespotykaną elastyczność i powodują, że zakupiony model sprawdza się wyśmienicie w zastosowaniu z nawet najbardziej zaawansowanymi systemami AV, a także AGD. Solidna konstrukcja stanowi dla Twojego sprzętu bezpieczne mocowanie, zapewniając jednocześnie elastyczność, jeżeli chodzi o lokalizację montażu. Uchwyty pod głośniki firmy KRAFTMANN nie tylko oszczędzają cenną przestrzeń w domu bądź biurze, ale również powodują, że drogi, często ciężki sprzęt, jest bezpiecznie zamocowany m.in. Z DALA OD DZIECI! Nasze uchwyty zapewniają dowolne ustawianie przez co gwarantują optymalny odbiór brzmienia .  Uniwersalny system mocujący zapewnia dopasowanie niemal do każdego urządzenia np. głośnika i umożliwia prawie płynną regulację położenia.

Firma KRAFTMANN stawia na nowatorstwo w dziedzinie wyglądu oraz funkcjonalność. Proponujemy Państwu  kompleksowe rozwiązania przy projektowaniu systemu odbioru audio-video w warunkach domowych przeznaczonych dla wymagających klientów oraz w miejscach publicznych (tj. sale konferencyjne, seminaryjne, wykładowe, restauracje, ...).

Uchwyty ścienne KRAFTMANN pozwalają na szybką i pewną instalację głośnika, DVD, wieży lub innego sprzętu AV na ścianie. Do wyboru są następujące rozwiązania konstrukcyjne uchwytów: STAŁE oraz RUCHOME / UCHYLNE (z możliwością odchylenia o określony kąt ° w pionie i poziomie).

Konstrukcja mocowania ściennego oparta jest na ramach wykonanych z najwyższej jakości profili zamkniętych, elementów pośrednich chwytających np. głośnik oraz zaczepów bezpośrednich.

Uchwyty do montażu sufitowego w standardzie wyposażone są w wysięgnik sufitowy KRAFTMANN z regulacją skokową. Istnieje również możliwość przepuszczenia okablowania sygnałowego oraz zasilającego we wnętrzu wysięgnika. Uchwyt pozwala na regulację montowanego urządzenia w pionie i poziomie.

Proponowane przez nas systemy umożliwiają instalację projektorów pod sufitem zapewniając jednocześnie pełną regulację we wszystkich płaszczyznach. Wysięgniki podsufitowe posiadają płynną lub skokową regulację wysokości. Wybrane uchwyty KRAFTMANN opcjonalnie wyposażone są w specjalne przeguby kulowe ułatwiające instalację i regulację projektora w trudnych warunkach.

Uchwyty KRAFTMANN dostępne są w zależności od modelu w kolorach: czarnym, białym i srebrnym.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z dokładnym opisem i specyfikacją techniczną zamieszczoną w poniższym pliku (do pobrania).


Pliki do pobrania:

Katalog Uchwytów 2009 - [pobierz]

Cennik Uchwytów 2009 - [pobierz]