.: ekrany projekcyjne :: ekrany elektryczne :: uchwyty do LCD i PLAZM :: półki pod TV :: statywy muzyczne :: statywy sceniczne :.

ekrany ekrany projekcyjne Uchwyty do LCD i Plazmy

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego [wejdz].

Firma KRAFTMANN Polska jest producentem profesjonalnych akcesoriów do instalacji urządzeń audio-wizualnych i jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek serię unikatowych uchwytów i półek o niezwykle atrakcyjnym wzornictwie i nowoczesnej konstrukcji. Uniwersalne uchwyty ścienne pod LCD i Plazmy, wykonane są z wysokogatunkowej stali, a niektóre podzespoły w unikatowej technologii z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego (=> mieszanki szkła i nylonu). Ruchome przeguby oraz niezawodne mechanizmy zębatkowe zastosowane w wielu modelach zapewniają niespotykaną elastyczność i powodują, że zakupiony model sprawdza się wyśmienicie w zastosowaniu z nawet najbardziej zaawansowanymi systemami TV, a także kina domowego. Solidna konstrukcja stanowi dla Twojego sprzętu bezpieczne mocowanie, zapewniając jednocześnie elastyczność, jeżeli chodzi o lokalizację montażu. Nasze uchwyty bezpiecznie mocują Twój drogi sprzęt ale również oszczędzają ważną dla Ciebie przestrzeń w domu bądź w biurze !   TV  LCD czy Plazmę można dowolnie ustawiać, aby zapewnić sobie optymalny odbiór obrazu i brzmienia. Uniwersalny system mocujący zapewnia dopasowanie niemal do każdego modelu i umożliwia prawie płynną regulację położenia.

Firma KRAFTMANN stawia na nowatorstwo w dziedzinie wyglądu oraz funkcjonalności. Jej propozycje to kompleksowe rozwiązania przy projektowaniu systemu odbioru audio-video w warunkach domowych przeznaczonych dla wymagających klientów oraz w miejscach publicznych (tj. sale konferencyjne, seminaryjne, wykładowe, restauracje, ...).

Uchwyty ścienne i sufitowe KRAFTMANN pozwalają na instalację telewizora plazmowego lub LCD na ścianie bądź suficie. Do wyboru są następujące rozwiązania konstrukcyjne uchwytów: STAŁE oraz UCHYLNE (z możliwością odchylenia o określony kąt ° w pionie i w poziomie).

Konstrukcja mocowania ściennego oparta jest na ramach wykonanych z najwyższej jakości profili zamkniętych, elementów pośrednich chwytających telewizor oraz zaczepów bezpośrednich.

Uchwyty do montażu sufitowego w standardzie wyposażone są w wysięgnik sufitowy KRAFTMANN z regulacją skokową blokowaną wzmacnianą śrubą ampulową. Istnieje również możliwość przepuszczenia okablowania sygnałowego oraz zasilającego we wnętrzu wysięgnika. Uchwyt pozwala na regulację w pionie i  poziomie.

Uchwyty KRAFTMANN dostępne są w zależności od modelu w kolorach: czarnym, białym i srebrnym.


Prosimy Państwa o zapoznanie się z dokładnym opisem i specyfikacją techniczną zamieszczoną w poniższym pliku (do pobrania).

Pliki do pobrania:

Katalog Uchwytów 2009 - [pobierz]

Cennik Uchwytów 2009 - [pobierz]